Navigation

Vertimo paslaugos – kaina Vilniuje

Pasaulis yra suskaičiavęs, kiek maždaug yra naudojamų kalbų ir nustebsite, kad jų priskaičiuota apie septynis tūkstančius. Todėl suprantama, kad vertimai atliekami ne rankomis, tai yra žodyno pagalba ir verčiant kiekvieną žodį paraidžiui. Štai Jums ir vertimo paslaugos kaina, kuri suderinta ir su kokybe ir įkainiais.

Ar svarbūs žodynai ir programinė įranga? Dirbant su kasdieniais vertimais, kurie nepasižymi ypatingais techniniais reikalavimais, nė vienam vertėjui sunkumų nekyla. Bet kitais atvejais, labai svarbus – sukauptas savo kalbos bei srities žodynas. Tai nereiškia, kad geram specialistui pakanka žinoti visus tos kalbus žodžius ir, kad jo vertimas bus tikslaus ar aiškus. Todėl, į klientus ir savo atliekamas vertimo paslaugas rimtai žiūrinčios įmonės, darbo palengvinimui ir našumo kėlimui renkasi arba patys sukuria ir kaupia specializuotų terminų žodynus, kurie ne tik tarnauja maksimalios kokybės siekimo srityje, bet kasmet tobulėja, surinkdamas vis daugiau terminų. Kas suteikia dar didesnes vertimo paslaugos kokybės užtikrinimą ir patikimumą.

Be abejo, kad kokybiškos vertimo paslaugos Vilniuje kokybiškomis būna tik tada, kai aukščiau išvardintos priemonės būna suderinamos tarpusavyje neišskiriant nė vienos atskirai. Nes tik augindama patirtį, nuolat tobulindama savo žinias kartu su savo darbuotojais bei partneriais, įmonė, kuri verčiasi vertimo paslaugomis, gali save vadinti profesionalia.

Nuolat stebint vertimo procesą bei vertimo proceso kokybišką atlikimą galima kelti ir tobulinti jų kokybę. Todėl vertimo paslaugas, kurias užsisako mūsų klientai lydi užklausimų tvarkymo, ataskaitų teikimo, bei išlaidų stebėjimo bei reguliavimo paslaugos. Tapti mūsų partneriu naudinga, nes visos paslaugos optimizuotos ir kokybei, ir paslaugų bei išlaidų kontrolei.

Žinoma, kad net ir po kelių metų kai buvo suteiktos vertimo paslaugos, yra tekę iš naujo peržiūrėti tekstą ir įvertinti jo patikimumą. Žinoma, tai sudėtingas procesas, bet tokiems atvejams yra sukurtos specialios projektų valdymo sistemos, kurios palengvina kilusių klausimų sprendimą. Todėl galima atrasti net ir prieš kelis metus verstą dokumento informaciją, kuri patikslins, kas buvo dokumento užsakovas ir kas atliko vertimą.

Tik greita ir pigu, tai nėra kokybiškos vertėjų paslaugos. Mūsų vertimų biuro specialistams atidumo netrūksta, bet nereikia pamiršti, kad vertėjas – tik žmogus. Mes, savo specialistams keliame ne tik profesionalaus kalbos ar kalbų žinojimo, bet ir stropumo, tikslumo, kantrybės, išmanyti kultūrines smulkmenas, turėti gerą atmintį, objektyvų pasaulinių aktualijų suvokimą ir kitokios informacijos apie sritis, kuriose teks įtvirtinti savo įgūdžius vertimo paslaugos atlikimo metu.

Manote, kad vertimo paslaugos kainos Vilniuje yra išpūstos ar perdėtos? Manome, kad tokia nuomonė yra neteisinga arba tiesiog, klaidinga, nes savo darbo ilgametės patirties kelyje dar nebuvome sutikę klientų, kurie prašytų sumažinti kainą, nes ji per didelė.