Navigation

Vertimų biuras

Kas yra vertimų biuras? Klausimas gali nuskambėti keistai, bet ar visi žino, kokias tikrąsias funkcijas atlieka vertimų biuras. Suprantama, kad daugelis atsakys, kad ten verčiami dokumentai ir tiek. O kaip tai atliekamas ir kas tai daro žino ne visi.

Taigi, vertimų biuras nebūtinai atlieka tik tekstų, straipsnių ar dokumentų vertimo paslaugas. Pagal skirtingus poreikius ir biuro specializaciją, vertimo paslaugas teikiančios bendrovės siūlo ir tekstų redagavimo bei tikrinimo paslaugas, arba sutikrinus dokumento identiškumą vertimui, jį patvirtinti notariškai. Kas klientams yra gan patraukli paslauga, nes kiek Jūsų laiko praleisite pas notarą ir ar jis Jus priims tada kada norite, o palikę dokumentą vertimų biure, kitą dieną atsiimsite dokumentus jau patvirtintus.

Dar vienas klausimas, kuris galėtų kilti mūsų klientams. Manome, kad jis gali būti toks: kur randasi mūsų vertimų biuras? Į šį klausimą galime atsakyti greitai ir labai paprastai. Mūsų vertimo paslaugas teikianti įmonė ir jos biuras randasi pačios prabangiausiose patalpose ir manoma, kad pačioje populiariausioje vietoje – INTERNETE. Kuo skiriasi biuras internete nuo biurio, tarkime nuo to, jei vertimų biuras randasi Vilniaus senamiestyje ar Kauno ar Klaipėdos centre? Manome, kad skirtumo didelio nėra, bet patogumas, Taip. Koks, greičiausiai Jums kils toks klausimas. Ogi toks, kad biurui skirtos patalpos internete beveik nekainuoja, o kiekvieno Lietuvos miesto centre esančių biuro patalpų išlaikymus kainuoja ne mažai. Taigi, gal vertėtų patikrinti vertimo paslaugos kainas ir įsitikinti ar tikrai.

Vertimo paslaugos kaina nėra stabili, vieni ją pradeda skaičiuoti nuo 10 litų į viršų, o kiti, pridėję prie kainos ir biuro nuomos įkainius, vertimo paslaugas pradeda įkainoti jau nuo 20 ar net 30 litų. Bet vertėtų atminti, kad didžiausia paslaugų kaina dar nereiškia, kad ji bus greita ir kokybiška, todėl visada, prieš užsakymus verta pasidomėti vertimų biuro rekomendacijomis, darbo stažu ir tiesiog, paprastų žmonių ar klientų atsiliepimais.

Taigi, profesionalūs vertimai gali būti atliekami ne tik vertimų biuruose, bet ir internetu, nes kas gali būti patogiau už paslaugą, kuri gali būti atlikta neišėjus iš Jūsų namų ar biuro. O prie patogumo pridėjus dar ir paslaugų kainą, kurią galima suderinti ir telefonu, vertimų biuras internetu tampa vis populiaresnis. Kam gaišti laiką važinėjant, jei dokumentus galima nuskanuoti ir išsiųsti el. paštu. Vertimas Jums bus išsiųstas paštu arba pasinaudojant kurjerio paslaugas.

Vertimų biuras – kas Jūsų verslas klestėtų, namų darbai būtų atlikti, o tarptautiniai santykiai ar palikimas, išsaugoti.